Lere LereFlamenková módní přehlídka Lere Lere
Lere Lere je značka flamenkové módy, která nabízí jak kostýmy na taneční vystoupení, tak tréninkové oblečení. Pod značkou Lere Lere najdete originální různorodé modely s vlastním designem a se zapracovými prvky nových trendů ve flamenkové módě, aniž by byl potlačen původní styl a funkce těchto kostýmů.
Lere Lere nabízí také již několikrát úspěšně realizovanou “Přehlídku flamenkové módy”, při které vás jednotlivé modely a jejich doplňky jako jsou velké vyšívané šátky, vějíře, hřebeny a kytky ve vlasech či volány a vlečky na sukních přenesou do světa barev a fantazie a seznámíte se tak s obrovskou škálou možností, které flamenková móda nabízí.

Malá exkurze do historie flamenkové módy
Flamenkový kostým patří do kategorie regionálních krojů. Oděv, ve kterém každé jaro zazáří ženy a dívky v ulicích Sevilly a ve kterém září flamenkové tanečnice a zpěvačky na jevištích, se neustále vyvíjí v závislosti na diktátu osobitého druhu flamenkové módy, která se každou sezónu mění.
Flamenkový kroj nedodržuje formální a pevně stanovené normy, naopak je předmětem neustálé obnovy. Je to přesně naopak než u ostatních tradičních krojů, jeho forma se neustále mění a je to vlastně jediný kroj, který se vyvíjí v závislosti na módě. Proto se například s novou sezónou může vždy lehce změnit typ barevných vzorů na látkách.
Flamenkové kroje se poprvé objevily na dávných sevillských trzích s dobytkem, kam cikánky a venkovanky chodily v sukních nebo šatech s vlečkou z volánů. Postupem času se stále vyvíjely až se staly neodmyslitelnou součástí jarních lidových slavností “Feria de Abril” v Seville a všech ostatních andaluských svátků. Tajemství jeho úspěchu určitě z velké části spočívá v  tom, že jeho střih krásně zvýrazňuje ženskou siluetu.