Veřejný kalendář flamenkových akcí v provozu

Kalendář flamenkových akcí

7. července 2014

Vítejte na stránce kalendáře flamenkových akcí! Odkaz na něj je ZDE.
Na stránkách ho naleznete v horním hlavním menu.

Má vám všem sloužit jako praktický zdroj informací, co se kde zajímavého děje, ale hlavně jako užitečný nástroj při plánování vašich koncertů, workshopů, festivalů a dalších událostí. Určitě máte za sebou spoustu vnitřních monologů typu “…kdybych bývala věděla, že tady bude ten a ten…” , “…o tom koncertu jsme vůbec nevěděli…” , “…proč jsou o víkednu znenadání někde další dva workshopy, když já mám už půl roku domluveného lektora…”

Sociální sítě propagaci jednotlivých akcí určitě velmi pomáhají, ale nejsou všemocné a hlavně komplexně přehledné. Všemocnosti určitě nedosáhneme, ale o tu přehlednost se chceme pokusit.

Momentálně je kalendář nakrmen informacemi, které jsme nalezli na vašich webech, FB, portálu flamenco.cz. Další doplňování už je na vás.

Zobrazení kalendáře:
Můžete zvolit pohled na měsíc, týden či den nebo vyhledat akce podle kategorií (workshopy, koncerty, festivaly,…), místa konání nebo textu.
Jednotlivé kategorie mají své barvy.

Vkládání akcí:
Pro zobrazení a hledání v kalendáři nepotřebujete žádnou registraci nebo přihlášení.
Pro vkládání a úpravu svých akcí již ano, a to z důvodu zabezpečení systému proti spamu. Registrace schvalujeme ručně. Prosíme vás o trpělivost, nejsme online nepřetržitě. Po schválení vaší registrace obdržíte heslo a nadále spravujete své akce a události kdykoliv, kdy budete potřebovat.

Pro ty, kteří nejsou s počítači úplní kamarádi, jsme vytvořili (snad) přehledný návod, co a jak kam napsat. Je ke stažení u kalendáře.

Aby tento kalendář nám všem pomáhal, neobejde se bez informací od vás. Proto prosím sdílejte informaci o jeho zrození mezi vašimi známými, tanečníky, hudebníky, pořadateli akcí atd.

Až praxe a aktivní používání ukáže, kde jsou případné mouchy a kde nás tlačí flamenková bota. Budeme rádi, když nám dáte vědět, pokud narazíte na něco nefunkčního. Pokud to bude v silách našich a systému, určitě se to pokusíme vyřešit.

Na záver chceme poděkovat Zdeňkovi Martínkovi za inspiraci, pomoc a ochotu sdílet.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.