Kurz flamenkové kytary s Morenitem de Triana

Kdy: 25.  – 26. února 2017morenito de triana
Kde: studio ITAKA
Registrace: níže na stránce

V rámci víkendové vzpomínkové akce na Paca de Lucía proběhne kurz flamenkové kytary s Morenitem de Triana.

ROZVRH: !! změna časů !!
25. února (sobota) – 17:00 – 20:00
26. února (neděle) – 10:00 – 12:30, 13:30 – 16:00

Rozdělení úrovní (od začátečníků pro pokročilé) bude řešeno v rámci hodin.

CENA KURZU:
2.320 Kč/ 8 hodin

SLOVO O MORENITOVI:
Morenito de Triana (Stanislav Kohútek) se hře na kytaru věnuje skoro 20 let. Začal jako morenito de trianasamouk, později se formoval u kytarových mistrů Gerarda Nuneze, Nina de Pury a Jose Manuela Tudely. Jako flamenkový kytarista působil ve flamenkových skupinách Andalucía a Los Caminos. Později založil vlastní flamenkovou formaci Lagrima. Od roku 2002 působí jako první kytarista ve skupině světoznámého tanečníka Juana Polvilla, ve flamenkové škole tanečnice Araceli de Alcalá a jako profesor flamenkové hry Escuela flamenca Juan Polvillo de Alcalá. Pravidelně účinkuje a hraje se slovenskou skupinou Los Remedios a Flamenco Element. Zúčastňuje se mezinárodních hudebních festivalů a turné. V letech 2008-2010 spolupracoval na aranžích a hrál v muzikálu Carmen po boku Lucie Bílé.

KYTAROVÝ KONCERT
V neděli 26. února proběhne v Malostranské besedě již třetí vzpomínkový na Paca de Lucía. Kromě Morenita de Triana se můžete těšit, Matea Garrigu (cajon) Michaela Cábu (cajon) a Hanku Iridiani (zpěv)
Účastníci kurzu mají 10% slevu na vstupné.
Základní vstupné je 250 Kč

REGISTRACE

Kurz flamenkové kytary s Morenitem de Triana
Kdy: 25. – 26. února 2017 (sobota – neděle)
Kde: Studio ITAKA, Korunní 35 – Praha 2 – Vinohrady

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.