kurz flamenkové kytary s Morenitem de Triana

Kdy: 12.  – 13. března 2016morenito de triana
Kde: studio ITAKA
Registrace: níže na stránce

V rámci víkendové vzpomínkové akce na Paca de Lucíu proběhne kurz flamenkové kytary s Morenitem de Triana.

ROZVRH:
12. března (sobota) – 10:00 – 14:30
13. března (neděle) – 10:00 – 14:30

Rozdělení úrovní (od začátečníků pro pokročilé) bude řešeno v rámci hodin.

CENA KURZU:
2.320 Kč/ 8 hodin

SLOVO O MORENITOVI:
Morenito de Triana (Stanislav Kohútek) se hře na kytaru věnuje skoro 20 let. Začal jako morenito de trianasamouk, později se formoval u kytarových mistrů Gerarda Nuneze, Nina de Pury a Jose Manuela Tudely. Jako flamenkový kytarista působil ve flamenkových skupinách Andalucía a Los Caminos. Později založil vlastní flamenkovou formaci Lagrima. Od roku 2002 působí jako první kytarista ve skupině světoznámého tanečníka Juana Polvilla, ve flamenkové škole tanečnice Araceli de Alcalá a jako profesor flamenkové hry Escuela flamenca Juan Polvillo de Alcalá. Pravidelně účinkuje a hraje se slovenskou skupinou Los Remedios a Flamenco Element. Zúčastňuje se mezinárodních hudebních festivalů a turné. V letech 2008-2010 spolupracoval na aranžích a hrál v muzikálu Carmen po boku Lucie Bílé.

KYTAROVÝ KONCERT
V neděli 13. března proběhne v Malostranské besedě vzpomínkový na Paca de Lucía. Kromě Morenita de Triana se můžete těšit na Daria Pigu (kytara), Matea Garrigu (kytara, cajon) Michaela Cábu (cajon)
Účastníci kurzu mají 10% slevu na vstupné.
Základní vstupné je 250 Kč

REGISTRACE

Kurs flamenkové kytary s Morenitem de Triana
Kdy: 12. – 13. března 2016 (sobota – neděle)
Kde: Studio ITAKA, Korunní 35 – Praha 2 – Vinohrady

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.