kurz s bastonem – MATEO EL GALLITO

Kdy: 13. – 15. března 2015 (pátek – neděle)mateo el gallito
Kde: Studio ITAKA, Korunní 35 – Praha 2 – Vinohrady
Přihlášky: níže na stránce

UPOZORNĚNÍ
Oba kurzy (začátečníci, středně pokročilí)  jsou zaměřeny na základní zvládnutí nebo zlepšení techniky tance s bastonem. Kurz s názvem “začátečníci” se vztahuje k vaší úrovni s bastonem, nikoliv flamenkového tance! Pro začátečnický kurz je nezbytná minimálně roční aktivní zkušenost s flamenkem.

MATEO EL GALLITO
Umělecký pseudonym Matúše Kohútka – Mateo el Gallito je jednou z ceněných obchodních značek slovenského flamenka. Je vyhledávaným flamenkovým tanečníkem, zpěvákem, perkusionistou, klavíristou a skladatelem.

Flamenkový tanec studoval na prestižní flamenkové akademii „Contratiempos“ v Málaze, aby se stal jedním z nejváženějších vyslanců království flamenka ve východní a střední Evropě.

Spolupracoval mimo jiné se světoznámou zpěvačkou Timnou Brauer & Elias Meiri Ensemble, stejně jako i s význačným flamenkovým tanečníkem Juanem Polvillo. Jako host účinkoval ve formaci Marantana (Wien) a v Theatre Kosmos (Wien) s tanečnicí Marií Angeles Gabaldon.

Na přelomu roku 2001-02 založil jazz-flamenkovou skupinu Los Remedios. Jeho vlastní tvorba by se dala definovat jako hudba inspirovaná flamenkem, ale žánrově zasahující i do jazzu, latin a world music.

S Remedios navázali spolupráci z významnými osobnostmi světové flamenkové scény jako jsou: Juan Polvillo, Ismail Fernandez, Pilar Ortega, Araceli de Alcala, Alberto Garcia, Maria Jose, Folix de Lola, Maria Angeles Gabaldon, Martin Kelner, Manuel de Tane, Flaco de Nerja Quintet.

V Čechách i na Slovensku je pravidelně zván ke spolupráci na významných tanečních, divadelních a muzikálových projektech: muzikál Carmen – Karlínské divadlo, flamencový muzikál Don Quixote – Wüstenrot Theatre Bratislava a další.

ROZVRH
pátek:mateo el gallito
17:00 – 18:30 technika začátečníci
19:00 – 20:30 technika středně pokročilí

sobota + neděle:
10:00 – 11:00 technika začátečníci
11:30 – 13:00 choreografie začátečníci (Garrotín)
15:00 – 16:00 technika středně pokročilí
16:30 – 18:00 choreografie středně pokročilí (Martinete)

BASTONY
Potřebujete-li baston, kontaktujte Jitku Švecovou (obchod Flamenkin): 603-417550, jitka.svecova@flamenkin.cz

CENA
1 kurz – 2.200,- /při platbě do 20. února 2.000,-
2 kurzy – 4.100,- /při platbě do 20. února 4.000,-

REGISTRACE

[easy_contact_forms fid=5]

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.